Trainershoek

Technische staf v.v. Unicum
Bestuurslid technische zaken: Dirk Jan Jannink
Voetbaltechnische Zaken Jeugd en Senioren: Vacature, Dirk Jan Jannink en Edwin van Ankeren.

Seniorentrainers:
Hoofdtrainer: Maurice Ligeon                                                                                                                                                                                                                      Assistent trainer: Dennis Schoonheim
Keeperstrainer: Alex Koopen
Trainer 2de selectie: Michel Kakisina en Jos Rutten


Junioren/Pupillen/UWC/Kabouters:

Hoofd bovenbouw Steve van Abeelen                                                                                                                                                                                                      JO19 selectie: Steve van Abeelen                                                                                                                                                                                                            Keeperstrainer jeugd bovenbouw: Raymond van de Berg                                                                                                                                                                      JO17 selectie: Abdarrazak Doufikar                                                                                                                                                                                                    JO15 selectie: Jethro de Graav   

Hoofd onderbouw Peter van der Horst                                                                                                

JO13 selectie: Peter van der Horst                                                                                                                                                                                                            JO14 selectie: Cees Visser
JO12 selectie: Noddy Bronts
JO11 selectie: Luuk van Tongeren
JO10 selectie: Noddie Bronts
JO9 selectie: Thomas Bruggeman                                                                                                                                                                                                              JO8 selectie: Ttim Siebelink
JO8 selectie: Kevin Oldenstam
Trainer U.W.C.: Kevin Oldenstam
Trainer Kabouters: Bollhaar / Kevin Oldenstam

Oefenvormen
Hieronder vindt u informatie over trainingsmethoden beschikbaar gesteld door de KNVB
Oefenstof

Trainingsschema
Download(s)
Trainingsschema 2018-2019