Wie is wie?

Colofon

Hieronder treft u een lijst met belangrijke namen en telefoonnummers.

Bestuur:
Willem Schoonheim Voorzitter
willem@unicumlelystad.nl
06-30166063
Tevens eindverantwoordelijk voor scheidsrechterscommissie en dames voetbal
Michel Janssen Penningmeester
penningmeester@unicumlelystad.nl
Bert Westhoff Secretaris bert@unicumlelystad.nl
Afhandeling post - Wedstrijdzaken etc...
Han Kappe 2e Secretaris han@unicumlelystad.nl
Dirk Jan Jannink Technische zaken / Presco
dirk@unicumlelystad.nl
06-29527294
Sandor van den Brink Jeugd
sandor@unicumlelystad.nl
Jasper Wabeke Senioren jasper@unicumlelystad.nl
Bianca Killaars Kantine-zaken
bianca@unicumlelystad.nl
06-14374859

 

Ledenadministratie:
Han Kappe han@unicumlelystad.nl
Hans Bouwman  Contributie hans@unicumlelystad.nl

 

 

Technische commissie:
Dirk Jan Jannink Technisch Manager
dirk@unicumlelystad.nl
Willem Schoonheim Lid
Edwin van Ankeren Hoofdtrainer
Peter van der Horst Hoofd Academie en onderbouw

 

 

Wedstrijdzaken:
Bert Westhoff Wedstrijdsecretaris  bert@unicumlelystad.nl

 

 

Senioren:
Dirk Jan Jannink Coördinator selectie dirk@unicumlelystad.nl
Jasper Wabeke Coördinator overige senioren  jasper@unicumlelystad.nl
Vacant Coördinator 35+
Hans Bouwman Coördinator dames  hans@unicumlelystad.nl

 

 

Jeugdcommissie:
Sandor van den Brink Voorzitter
sandor@unicumlelystad.nl
Tevens verantwoordelijk voor de communicatie en samenwerking richting senioren & technische commissie.
Dennis Focke Coördinator JO19-junioren
 dennis@unicumlelystad.nl
Henk Laurier Coördinator JO17-junioren
henk@unicumlelystad.nl
Micha Nabarro Coördinator JO15 en JO14-junioren
 micha@unicumlelystad.nl

Danny Duijker Coördinator JO13 en JO12-pupillen danny@unicumlelystad.nl

Michael van Hattem Coördinator JO11 en JO10-pupillen
mike@unicumlelystad.nl
Jan Herders

Coördinator JO9 en
JO8-pupillen

jan@unicumlelystad.nl
Niels Noback Coördinator UWC en Kabouters
niels@unicumlelystad.nl.
Annemarie Focke Stage Coördinator stage@unicumlelystad.nl
Toernooicommissie:
toernooien@unicumlelystad.nl
Aktiviteitencommissie:
activiteitencommissie@unicumlelystad.nl
PRESCO (PR, evenementen, sponsoring, communicatie)

WillemSchoonheim

Dirk Jan Jannink 

willem@unicumlelystad.nl 

dirk@unicumlelystad.nl

 

 

                                                 

BOVeG (Beheer, Onderhoud, Velden en Gebouwen)
Vacant Coördinator
Ben Zwiggelaar Lid 0320-222810
Ken Brocklebank Lid 06-48648082
Rut Kroon Lid rut@unicumlelystad.nl
06-23920656
Gerard Dunnewind Lid
Terrein:
Vacant
Kantinecommissie:
Rut Kroon Coördinatie
rut@unicumlelystad.nl
 06-23920656
Ken Brocklebank Coördinatie en inkoop

ken@unicumlelystad.nl
06-48648082

Anneke Spek Coördinatie keuken

j.bune@chello.nl
0320-413405

Bianca Killaars Coördinatie bar  bianca.killaars@unicumlelystad.nl
06-14374859
Ton Westendorp Lid
Scheidsrechterscommissie:
Ramon van Dijk Coördinator
scheidsrechterscommissie@unicumlelystad.nl
06-41517714
Bert Westhoff Lid
scheidsrechterscommissie@unicumlelystad.nl
Tucht-klachtencommissie:

Informatie TKC
zie onder Hoofdstuk
"Regels"

tucht-klachtencommissie@unicumlelystad.nl
Internetredactie:
Brian Diffens Webmaster
webmaster@unicumlelystad.nl

Redactie     

Vacant

 

 

digitaal clubblad in oprichting