Wie is wie?

Colofon

Hieronder treft u een lijst met belangrijke namen en telefoonnummers.

Bestuur:
Willem Schoonheim Voorzitter
willem@unicumlelystad.nl
06-30166063
Tevens eindverantwoordelijk voor scheidsrechterscommissie en dames voetbal
Turid van den Berg Penningmeester
penningmeester@unicumlelystad.nl
Hans Bouwman 2e Penningmeester
hans@unicumlelystad.nl
Bert Westhoff Secretaris bert@unicumlelystad.nl
Afhandeling post - Wedstrijdzaken etc...
Han Kappe 2e Secretaris han@unicumlelystad.nl
Dirk Jan Jannink Technische zaken / Presco
dirk@unicumlelystad.nl
06-29527294
Ken Brocklebank Kantine / BOVeG ken@unicumlelystad.nl

 

Ledenadministratie:
Han Kappe han@unicumlelystad.nl
Hans Bouwman  Contributie hans@unicumlelystad.nl

 

 

Technische commissie:
Dirk Jan Jannink Technisch Manager
dirk@unicumlelystad.nl
Willem Schoonheim Lid
Peter van der Horst Hoofd Academie en onderbouw

 

 

Wedstrijdzaken:
Bert Westhoff Wedstrijdsecretaris  bert@unicumlelystad.nl

Wedstrijdsecretariaat

Dianne van Dijk

Coördinatie ramon@unicumlelystad.nl
Senioren:
Dirk Jan Jannink Coördinator selectie dirk@unicumlelystad.nl
Vacant (Jasper Wabeke ad interim) Coördinator overige senioren  jasper@unicumlelystad.nl
Vacant Coördinator 35+
Hans Bouwman Coördinator dames  hans@unicumlelystad.nl

 

 

Jeugdcommissie:
Vacant Voorzitter
Tevens verantwoordelijk voor de communicatie en samenwerking richting senioren & technische commissie.
Vacant (Don Houtstra ad interim) Coördinator JO19-junioren
Coördinator JO17 en JO16 junioren
Don Houtstra Coördinator JO15, JO14 en JO13-junioren
 don@unicumlelystad.nl

Michael van Hattem Coördinator JO12, JO11 en JO10-pupillen
mike@unicumlelystad.nl
Jan Herders

Coördinator JO9 en
JO8-pupillen

jan@unicumlelystad.nl
Niels Noback Coördinator UWC en Kabouters
niels@unicumlelystad.nl.
Annemarie v.d. Donker Stage Coördinator stage@unicumlelystad.nl
Toernooicommissie:
toernooien@unicumlelystad.nl
Aktiviteitencommissie:
activiteitencommissie@unicumlelystad.nl
PRESCO (PR, evenementen, sponsoring, communicatie)

WillemSchoonheim

Dirk Jan Jannink 

willem@unicumlelystad.nl 

dirk@unicumlelystad.nl

 

 

                                                 

BOVeG (Beheer, Onderhoud, Velden en Gebouwen)
Ken Brocklebank Coördinator ken@unicumlelystad.nl
06-48648082
Jos Rutten Lid 06-58942822
Ad Brands Lid 06-23131508
Willem de Boer Lid 06-53647632
Herman Bolhaar Lid 06-34607625
Terrein:
Vacant
Kantinecommissie:
Ken Brocklebank Coördinator (+ inkoop)

ken@unicumlelystad.nl
06-48648082

Rut Kroon Plv. Coördinator
rut@unicumlelystad.nl
06-23920656
Anneke Spek Keuken-coördinatie

j.bune@chello.nl
0320-413405

Ria Cornelisse Bar-coördinatie  je_is_ria@hotmail.com
06-42150172
Jeannette Taylor plv. Bar-coördinatie jeannettetaylor54@gmail.com
06-83568815
Ton Westendorp Lid
Herman Bolhaar Lid
Scheidsrechterscommissie:
Ramon van Dijk Coördinator
scheidsrechterscommissie@unicumlelystad.nl
06-41517714
Bert Westhoff Lid
scheidsrechterscommissie@unicumlelystad.nl
Tucht-klachtencommissie:

Informatie TKC
zie onder Hoofdstuk
"Regels"

tucht-klachtencommissie@unicumlelystad.nl
Internetredactie:
Brian Diffens Webmaster
webmaster@unicumlelystad.nl

Redactie     

Vacant

 

 

digitaal clubblad in oprichting